Akrylový popisovač Posca 1MR, 0,7 mm
Akrylový popisovač Posca 1MR s tenkým kovovým hrotem s tloušťkou linky 0,7 mm. Bezkonkurenční inkoust bohatý na pigmenty s extrémní odolností vůči počasí. Na vodní bázi, bez zápachu, na různé materiály, pro vnitřní i venkovní použití.



Posca 1M - oblíbený tenký popisovač se skutečně jemným hrotem je ideální pro popis a grafickou práci na malé ploše. Ideální pro děti i dospělé pro přesné kresby tenkou linkou v široké škále barev.
Hlavní vlastnosti:
- tloušťka linky: 0,7 mm tenký kovový hrot
- hrot: kov / typ PIN
- tělo: plast (PP)
- odolává povětrnostním vlivům
- vodní báze - bez zápachu
- na většinu materiálů
- vnitřní i venkovní použití
Obsahuje bezkonkurenční inkoust, jehož složení se od svého vytvoření nezměnilo, je mimořádně bohatý na pigmenty a je extrémně odolný vůči atmosférickým podmínkám a plynutí času. Jeho matné barvy mají velkou hloubku - umělci je milují pro svá díla a fandové jsou ohromeni „magickým“ efektem Posca.
Využívá jedinečný ventilový mechanismus, který zaručuje perfektní utěsnění a šetří barvu v průběhu času. Stejný mechanismus se používá k naplnění popisovačů Posca pro použití a k opětovnému nasycení špičky tak často, jak je to nutné během tvoření.
Barva je velmi bohatá na pigmenty, čímž vykazuje výsledky vynikající hustoty. Jeho jedinečné složení na vodní bázi poskytuje jasné, matné, neprůhledné barvy, které opravdu vydrží.
Je bez zápachu.
Barvy jsou vrstvitelné, mísitelné, vodou rozpustné, odolné vůči povětrnostním vlivům a nabízejí neomezené kreativní možnosti.
Vyrobeno v Japonsku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.