Hélium na 50 balónků (Balloon Gaz)

  • Hélium na 50 balónků (Balloon Gaz)
Dostupnost:
2
Kód produktu:
50 balónků
1 339
Nehodnoceno Napsat recenzi

Hélium na 50 balónků

Oslava s volně poletujícími balónky je nezapomenutelná. Zvláště děti jsou z těchto balónků nadšené. Splňte jim jejich sen a nachystejte oslavu s pomocí této jednorázové bomby hélia.

S Balloon gaz nafouknete 50 ks (9"/22,9cm) latexových balónků.

Balónky nejsou součástí balení!!
Lze použít i k nafukování fóliových balónků (18" / 16 balónků)
Láhev s héliem je pro jedno použití a je nevratná.
Objem: 250 litrů stlačeného helia


RECYKLACE


Naši klienti se na nás často obrací, že ekodvůr i sběr kovů někdy tyto láhve při vracení odmítne. Jako důvod uvádějí, že jim láhev párkrát u likvidace "explodovala". To znamená pouze jediné – někteří zákazníci odnesli láhev do sběru v domnění, že je prázdná. Ale prázdná nebyla. Proto jsme pro Vás připravili menší návod jak předejít problémům.

Na horní části láhve se nachází kovový uzávěr přibližně ve velikosti mince. Tento kovový uzávěr je nutné odloupnout (prorazit) a tím bude naprosto jasné, že se jedná o prázdnou láhev.

Před odstraněním kovového uzávěru je nutné se ujistit, že všechno hélium bylo opravdu spotřebované. Musíte mít naprostou jistotu, že je láhev prázdná. Poté odstraníte z láhve i nafukovací ventil. Následně pomocí jednoduchého domácího náčiní odstraníte kovovou "záplatu" v horní části jednorázové láhve.

Při odevzdání láhve můžete personál sběrny kovů upozornit, že láhev je otevřená a tudíž pod tlakem určitě není. Nebude tedy žádný důvod k odmítnutí tohoto kovového odpadu.


Obecné
Balení samostatně
Napsat recenzi