FOTO TRANSFER POTCH 150 ml

  • FOTO TRANSFER POTCH 150 ml
Dostupnost:
1
Kód produktu:
150 ml
Značka/výrobce:
Herkules
165
Nehodnoceno Napsat recenzi

KREUL FOTO TRANSFER POTCH otevírá nové možnosti navrhování dekorací na různých površích, například na plátně, dřevu, keramice, kovu, skle, porcelánu, tkaninách (pouze ruční praní) nebo svíčkách.
Tisknete nebo kopírujte na laserové tiskárně novinové články, fotky z časopisů nebo vlastní fotografie a přeneste je na vhodný povrch pomocí KREUL FOTO TRANSFER POTCH.

Návod:   

Vytiskněte nebo okopírujte vaši originální fotografii nebo jakýkoliv další motiv na laserové tiskárně. Poté položte fotografii na podklad a naznačte její obrysy. Natřete KREUL FOTO TRANSFER POTCH čelní stranu fotografie a dále natřete KREUL FOTO TRANSFER POTCH vyznačenou plochu na podkladu souvislou vrstvou.

Pracujte rychle!

Vezměte natřený obrázek a čelní stranou dolů ho umístěte do obrysu vyznačeného na podkladu "mokré na mokré".Rovnoměrně přitlačte.

Přebytky KREUL FOTO TRANSFER POTCH po okrajích obrázku ihned odstraňte hadříkem. Obrázek důkladně vysušte fénem (cca 10 min.), nechejte úplně vychladnout.

Další možností je sušit 24 hodin při pokojové teplotě.

Papírovou vrstvu navlhčete kuchyňskou houbičkou a vyčkejte, dokud papír nezměkne. Poté papír vydrolte prsty nebo opatrně hrubou stranou houbičky. Zůstane jen voděodolný KREUL FOTO TRANSFER POTCH s přeneseným obrázkem. Jemné bílé zbytky papírových vláken zmizí dalším přelakováním.


Lepidla
Určení na papír|na dřevo
Obecné
Množství 500g
Napsat recenzi