Efektové barvy na vejce OVO

Efektové barvy na vejce OVO />

Efektové barvy na vejce OVO

Již několik let patří mezi stálice našeho velikonočního sortimentu efektové barvy na vajíčka OVO. Barvy OVO efekt se vyrábí ve čtyřech variantách. Jedná se o mramor, perleť> červenou, stříbrný třpyt a zlatý třpyt. V krabičce naleznete čtyři tubičky s gelovou barvou a jednu s efektem. Barvičky jsou určeny na vařená vejce. Spousta zákazníků se nás ptala na využití u vyfouklých vajíček. Uvidíte jak se nám dařilo.

Mramorovací barvy OVO

Začali jsme s Mramorovacími barvami. U mramorovacích barviček najdete pět různých barev. Vyberete si dvě či tři které budete chtít zkombinovat. Na přiložené rukavice nakapete pár kapek barvy a poválíte v dlani ještě teplé uvařené vajíčko. Zkusili jsme mramorovat I vyfouklé vajíčko. Ohřáli jsme ho ponořením do vroucí vody. Efekt se nevytvořil tak krásně jako na vařeném vajíčku.

Mramorovací barvy na vejce OVO Mramorovací barvy na vejce OVO

Perleť červená OVO

Jako další přišla na řadu Perleť červená. Zde jsou čtyři gelové barvy, kterými obarvíte vajíčka. Potom nanesete do dlaně pár kapek perleťi a vajíčko v ní obalíte. Výsledné vajíčko má metalicky narůžovělý odstín a vypadá velice hezky. Na vyfouklém vajíčku je perleť méně znatelná ale lehce ji tam uvidíte. Vyfouklé vajíčko také velice pomalu schne a rychle vychladne:(

Barvy na vejce OVO Perleť červená Barvy na vejce OVO Perleť červená Barvy na vejce OVO Perleť červená

Detail vařeného vajíčka s červenou perletí.

Barvy na vejce OVO Perleť červená

Stříbrný třpyt OVO

Jako poslední jsme vyzkoušeli Stříbrný třpyt (Zlatý třpyt jsme nestihli zkusit, jedná se o novinku). V krabičce opět naleznete gelové barvy na obarvení a efekt na dozdobení. Stříbrný efekt je hezky vidět jak na vařeném tak na vyfouklém vajíčku. Množství stříbrného efektu lze zvýšit přidáním pár kapek.

Barvy na vajíčka OVO Stříbrný třpyt

Barvy na vajíčka OVO Stříbrný třpyt

Vajíčka obarvená barvičkami OVO efekt jsou velice krásná na pohled. Barvení je velice jednoduché a proto si barvy často kupují maminky na tvoření s malými dětmi:)