Olomouc - Hodolanská

Otvírací doba

Pondělí: 9:00 - 17:00
Úterý: 9:00 - 17:00
Středa: 9:00 - 17:00
Čtvrtek: 9:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Neděle: zavřeno

V době státních svátků je pobočka uzavřena.

Prodejna Zažeň nudu Hodolanská, Olomouc

Hodolanská 125/17, 779 00 Olomouc

Doplňující informace

Prodejnu naleznete na rušné ulici Hodolanská, hlavním tahu na Šternberk. Při jízdě směrem na Šternberk budete mít prodejnu po levé ruce, naproti prodejny se nachází pobočka České spořitelny. Díky nepřehlédnutelné modré ceduli ZAŽEŇ NUDU nás určitě snadno najdete.

Prodejna funguje nejen jako výdejní místo našeho e-hopu, kde si své objednávky můžete vyzvednou bez polatků za dopravu, ale především jako prodejní místo rozmanitého zboží pro Vaše tvoření a volný čas.

Doprava

  • Pěšky - od Hlavního vlakového nádraží podchodem směr Hodolany. Z podchodu pokračujte ulicí Trocnovská a Purkyňova až na křižovatku s hlavní ulicí Hodolanská. Prodejna se nachází cca. 30 m vpravo od křižovatky. Délka cesty asi 15 minut.

    Z Autobusového nádraží podchodem na ulici Ostravská, poté vpravo až na ulici Hodolanskou. Po ní se dejte vpravo a po cca. 200 m naleznete naši prodejnu.

  • Autem - naše prodejna se nachází na hlavním tahu na Šternberk. Parkovat je po dohodě krátkodobě možné přímo před prodejnou na vjezu do garáže. Dále je možné zaparkovat v ulici jednosměrné Purkyňova, která je od prodejny vzdálena cca. 30 metrů.

  • Tramvají - číslo 4 ze zastávky Husův sbor (směr jízdy Pavlovičky) cca. 50 metrů chůze zpět proti směru jízdy. Ze zastávky Hodolanská (směr jízdy Hlavní vlakové nádraží), cca. 100 metrů zpět proti směru jízdy.

Služby

  • Široký sortiment zboží k zakoupení přímo na prodejně.

  • Vyzvednutí objednávky z e-shopu ZDARMA!

  • Možnost platby kartou.