O nás

Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí v prodeji výtvarných potřeb, kreativních materiálů a věcí pro "zahnání nudy".  Sem patří například společenské hry, hlavolamy, barvy na obličej a karnevalové doplňky.

Spolupracujeme s předními českými výrobci, například s firmou Druchema (výrobce legendárního lepidla Herkules), Efko (výrobce společenských her), ArteMiss (výrobce barev) nebo Mandaly a obrázky z písku (výrobce předloh a písků k tvorbě pískových mandal).

Je fajn něco vytvořit

Naši činnost jsme zahájili s jasnou vizí - zachovat tradici zlatých českých ručiček.

Děti již od útlého věku rády něco tvoří - od prvních čmáranic pastelkami, přes začátky s plastelínou až po stavění hradů z kostek. Jak děti rostou, jsou stále šikovnější a troufají si na stále složitější věci. V našem sortimentu proto naleznete tvořivé sady pro všechny věkové skupiny, aby děti stále zažívaly ten krásný pocit, když se jim podaří něco vytvořit.

Moderní svět klade na jednotlivce vysoké nároky a osobní rozvoj se stává nutností. Naše výrobky přispívají k rozvoji osobních kvalit - kreativity, zručnosti, estetického cítění i logického myšlení. Naše příručky a sortiment polotovarů Vám pomůže při Vašich začátcích. S postupným rozvojem využijete nejrůznější výtvarné materiály a budete tvořit vlastní originály.

Je přece fajn něco vytvořit!

Historie firmy

V roce 2009 jsme otevřeli naši první prodejnu na Zeyerové ulici v Olomouci, kterou zde najdete dodnes. Již od počátku se náš sortiment orientoval na tvořivé a hravé děti - k výtvarným sadám a materiálu jsme postupně přidali komiksy, hlavolamy a také společenské hry od českých výrobců, firmy Efko a Bonaparte.

V roce 2010 jsme spustili náš vlastní e-shop. U většiny zboží jsme pořizovali vlastní fotografie i popisky. Zpočátku probíhalo balení v malé kanceláři za prodejnou. Zásilky jsme pomocí malého přepravního vozíku sami vozili na nedalekou pobočku pošty.

Rok 2011 znamenal růst našeho e-shopu. Přešli jsme na svážení zásilek z naší prodejny a zákazníkům nabídli více přepravních společností . Díky větším objemům jsme dosáhli na lepší cenu za poštovné, díky které jsem zákazníkům mohli nabídnout rychlejší dodání za nižší cenu.

V roce 2013 jsme otevřeli naši další prodejnu na Hodolanské ulici v Olomouci. Prodejna neslouží jen k prodeji zboží, ale díky velkému zázemí a skladu odtud odbavujeme veškerý provoz našeho e-shopu.

V roce 2015 jsme zahájili úspěšnou spolupráci s předním českým výrobcem pískových mandal. Díky tomu Vám nabízíme široký sortiment předloh i písků s rychlým časem dodání.

V roce 2017 jsme po půl roce vývoje spustili novou verzi našeho e-shopu. Nabízí přehlednější rozhraní, rozšířené možnosti filtrace produktů a také lepší zobrazení na menších displejích - mobilech a tabletech.